Hitem letošního budou krátkodobé brigády, částečné nebo flexibilní úvazky

2.3.2018

Loňský rok byl ve znamení růstu mezd, hitem toho letošního budou krátkodobé brigády, částečné a nebo flexibilní úvazky.

Najít zaměstnání na zkrácený úvazek bylo ještě před několika lety téměř neřešitelným problémem. Lidí bylo dost a zaměstnavatelé raději obsadili místo člověkem pracujícím na plný úvazek.

Letos, kdy má většina zaměstnavatelů takzvaný "plný stav" kmenových zaměstnanců, se budou stále častěji obracet na pracovní agentury s poptávkou po krátkodobých brigádnících, nebo budou nabízet zkrácené úvazky.

Tyto zkrácené úvazky, nebo krátkodobé brigády budou vhodné pro matky na mateřské, důchodce a také pro mnoho studentů. Ti v minulém roce, kdy firmy "sahaly" hlavně po pracovnících na plný pracovní fond neměli moc šancí získat nějakou brigádu/přivýdělek.

- I u nás se nabídka krátkodobých brigád změnila, a rozšířili se i možnosti dlouhodobých brigád nebo práce na hlavní pracovní poměr, tak se u nás osobně zastavte a pojďte s námi na brigádu, do práce.

zdroj a podrobnější článek zde: novinky.cz

Tým Práce Liberec

Vstup pro klienty

Jsme členy

APA

Máte problém s odpady? Naše společnost ABC instalatéři Praha nabízí odborné strojní čištění odpadů včetně revize kanalizace kamerou. Společnost Arkov - dodavatel ložisek od renomovaných výrobců. Ložiska SKF, ZKL, KINEX, TIMKEN, INA, FAG.