Vedoucí výrobního střediska

Liberec

Hlavní pracovní poměr (HPP)

Náplň práce

Zodpovídá za řízení výroby, celkovou koordinaci achod řízeného střediska resp. středisek
Zodpovídá za plnění výroby dle plánuv požadovaném množství, čase a kvalitě
s minimálnímiztrátami a výrobními náklady
Zodpovídá za plnění cílů jak podnikových, takvýrobních se zvláštním důrazem na minimalizaci nákladů a ztrát z výroby

Zodpovídá za plnění výkonových norem
Zodpovídá za minimalizaci neproduktivních aprostojových časů, analýzu jejich příčin,
přijímáníopatření a realizaci včetně sledování účinnosti opatření
Zajišťuje komunikaci s jednotlivými útvarypři zavádění nových technologií, výrobků,
zajišťováníjakosti a řešení výrobních neshod
Účast na jednáních projektových týmů

Zaškolování pracovníků z vnitrofiremních procesů abezpečnosti práce
Komunikace a spolupráce s ostatnímiodděleními firmy
Identifikace příležitostí pro zlepšovánívnitrofiremních procesů a bezpečnosti včetně návrhů řešení

Požadavky

VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
Práce na obdobné pozici (vedoucí, mistr) ve výrobní společnosti minimálně 3 roky
Zkušenost s organizací výroby a vedením pracovního kolektivu
Technické znalosti a dovednosti, znalost štíhlé výroby
Znalosti elektroniky
Znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, ideálně i MFG Pro
Flexibilita, aktivní přístup k řešení problémů, schopnost pracovat pod tlakem
Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení
Práce ve stabilní zahraniční společnosti

Poptávkový formulář

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte formulář níže a my vás budeme kontaktovat.

Pole označená symbolem * jsou povinná

Aktuality

  1. 30.12.2016

    Potvrzení o zdanitelných příjmech za rok 2016

    Potvrzení o zdanitelných příjmech za rok 2016 začneme vystavovat po 20.1.2017. Vzhledem k termínu prosincových výplat není možné je vystavovat dříve. Pokud budete o Potvrzení o zdanitelných...

  2. 8.11.2016

    Přijďte za námi k OC Fórum

    Chcete se nás na něco zeptat? Chcete zjistit aktuální možnosti přivýdělku, brigády nebo hlavního pracovního poměru? A nechce se Vám za námi do kanceláře? Od 8. do 15.11.2016 nás každý všední den...

  3. 5.2.2016

    Nový vchod do agentury

    Při osobní návštěvě u nás, prosím používejte pouze NOVÝ vchod z ulice Bažantí.
    Děkujeme za vstřícnost.

Vstup pro klienty

Jsme členy

APA