Práce v textilním průmyslu

140,- Kč

Liberec

Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Náplň práce

Balení Koberců (ženy)
Šití/obšívání koberců (ženy)
Pomocné manipulační práce (muži)
Pomosné práce ve skladu (muži)

Požadavky

Plnoletost
Vyučení v oboru šička výhodou, ne podmínkou
Spolehlivost
Pečlivost
Pracovitost

Nabízíme

Dlouhodobá brigáda
Dvousměnný i třísměnnýprovoz
Hodinová mzda od 110,- Kč
Příplatek za odpolední směnu 15,- Kč/hod, za noční směnu 30,- Kč/hod
Týdenní výplaty

Poptávkový formulář

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte formulář níže a my vás budeme kontaktovat.

Pole označená symbolem * jsou povinná

Aktuality

  1. 11.4.2022

    Velký pátek a Velikonoční pondělí -> ZAVŘENO!

    Na Velký pátek 15. 04. 2022 a na Velikonoční pondělí 18. 04. 2022 bude kancelář uzavřena!
    Děkujeme za pochopení
    Tým Práce Liberec

  2. 5.1.2022

    Potvrzení o zdanitelných příjmech 2021

    Potvrzení o zdanitelných příjmech za rok 2021 začneme vystavovat po 20.1.2022.

    Vzhledem k termínu prosincových výplat není možné je vystavovat dříve!

    Pokud budete o...

  3. 23.12.2021

    VESELÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

    PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A HODNĚ ÚSPĚCHŮ V ROCE 2022

  4. 15.12.2021

    Otevírací doba - VÁNOCE 2021

  5. 10.12.2021

    !!!UPOZORNĚNÍ!!! - První výplata v roce 2022 !!!

    Prosíme pracovníky/brigádníky aby se při první výplatě/záloze v roce 2022 stavili osobně.
    Je to z důvodu podepsání potřebných dokumentů na rok 2022.
    Tým...

  6. 7.12.2021

    Navýšení minimální mzdy od 01.01.2022

    V poslanecké sněmovně došlo ke schválení navýšení minimální mzdy z 15.200 Kč na 16.200 Kč. To má vliv na několik podstatných věcí pro zaměstnance.

    Měsíční minimální mzda 16.200 Kč...

Vstup pro klienty

Jsme členy

APA

Máte problém s odpady? Naše společnost ABC instalatéři Praha nabízí odborné strojní čištění odpadů včetně revize kanalizace kamerou. Společnost Arkov - dodavatel ložisek od renomovaných výrobců. Ložiska SKF, ZKL, KINEX, TIMKEN, INA, FAG.