Pomocný dělník ve skladu - Příprava zásilek

115,- Kč

Liberec

Brigáda

Náplň práce

- Příprava zásilek
- Značení zboží
- Administativní činnost spojená s odesíláním zásilek
- Úklid skladu

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- Spolehlivost
- Pečlivost
- Pracovitost
- Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- Jednosměnný provoz (8-16)
- Základní mzda 115Kč/hod
- Odměny za docházku
- Dlouhodobou brigádu s možností přestupu na HPP
- Týdenní zálohy

Poptávkový formulář

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte formulář níže a my vás budeme kontaktovat.

Pole označená symbolem * jsou povinná

Aktuality

  1. 5.1.2022

    Potvrzení o zdanitelných příjmech 2021

    Potvrzení o zdanitelných příjmech za rok 2021 začneme vystavovat po 20.1.2022.

    Vzhledem k termínu prosincových výplat není možné je vystavovat dříve!

    Pokud budete o...

  2. 23.12.2021

    VESELÉ VÁNOCE A ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

    PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A HODNĚ ÚSPĚCHŮ V ROCE 2022
    Tým Práce Liberec

  3. 15.12.2021

    Otevírací doba - VÁNOCE 2021

  4. 10.12.2021

    !!!UPOZORNĚNÍ!!! - První výplata v roce 2022 !!!

    Prosíme pracovníky/brigádníky aby se při první výplatě/záloze v roce 2022 stavili osobně.
    Je to z důvodu podepsání potřebných dokumentů na rok 2022.
    Děkujeme za pochopení
    Tým...

  5. 7.12.2021

    Navýšení minimální mzdy od 01.01.2022

    V poslanecké sněmovně došlo ke schválení navýšení minimální mzdy z 15.200 Kč na 16.200 Kč. To má vliv na několik podstatných věcí pro zaměstnance.

    Měsíční minimální mzda 16.200 Kč...

  6. 1.11.2021

    Ve státní svátek 17.11.2021 ZAVŘENO!!!

    Ve středu 17.11.2021 bude kancelář UZAVŘENA!

    Tým Práce Liberec s.r.o.

Vstup pro klienty

Jsme členy

APA

Máte problém s odpady? Naše společnost ABC instalatéři Praha nabízí odborné strojní čištění odpadů včetně revize kanalizace kamerou. Společnost Arkov - dodavatel ložisek od renomovaných výrobců. Ložiska SKF, ZKL, KINEX, TIMKEN, INA, FAG.