Mistr lakovací linky

34000,- Kč

Český Dub

Hlavní pracovní poměr (HPP)

Náplň práce

§ Zajistit plynulý chod práškový lakovny apracoviště Tampoprintu ( optimální provoz s maximálním využitím)

§ Provádět přesun pracovníků na všech práškovýchlakovnách a Tampoprintu v průběhu směny k zajištění splnění výrobníhoplánu a priorit

§ Dohlížet nad obsluhou externí odvodňovací pece,identifikace materiálu před i po odvodňování, dodržování FIFO a provádět záznamyv systému AS400

§ Kontrolovat práci operátorů zda jev souladu s pracovními a technologickými postupy asměrnicemi

§ Provádět a dohlížet na zaškolování operátorů navšech pracovištích práškové lakovny

§ Podílet se na měsíčním hodnocení svěřených operátorů

§ Navrhovat odměny, případně krácení odměn vedenýmpracovníkům po ukončení směny v návaznosti na dosažené výsledky dlemotivačního příkazu

§ Řídit provádění mezioperační kontroly adodržování balících předpisů. Evidence neshodných kusů a provádění oprav

§ Dohlížet na manipulaci ze závěsovou technikou,kontrolou jejího stavu, předávaní a přejímaní z opravy a skladování

§ Spolupracovat s údržbou na odstranění závadvyniklých na výrobním zařízení

§ Provádět veškeré záznamy o odeslaném zboží dolinky v systému AS400 a řídícím SW linku dle platných pracovních postupů,návodů a směrnic. Zodpovídat za jejich správnost. V případě pracovištěTampoprintu kontrolovat tyto záznamy

§ Řídit přesun materiálu na linku a z linky

§ V případě potřeby obsluhovat VZV

§ Zabezpečit identifikaci dílů a jejich ukládanídle platného layoutu na všech svěřených pracovištích

§ Zabezpečit pořádek a dodržování BOZP ve všechsvěřených prostorech

§ Pečovat o jakost výroby a podílet se naodstraňování příčin zmetkovitosti

§ Dbát na dodržování předepsaných parametrůprocesů z hlediska bezpečnosti a ručení za výrobek

§ Spolupracovat s kvalitou a technologií naprovádění QRQC

§ Zajišťovat optimální stav zásob barvy akrytovacího materiálu v příručním skladu

§ Řídit ukládaní provozních chemikálií nastanovené plochy, zajišťovat jejich identifikaci a záznamy o používaní

§ Provádět doplňování provozních chemikálií aúdržbu linky v souladu s dodržováním parametrů dle DQM a pokynůtechnologů

§ Provádět a zaznamenávat kontrolu parametrů dleDQM

§ Provádět rozjezd či výjezd linky v souladus pokyny odborných pracovníků

§ Zahájit předání směny minimálně 20 min. předzapočetím směny až do okamžiku odstranění zjištěných závad

§ Účastnit se porad stanovených nadřízeným

§ Pracovat dle pokynů nadřízených

§ Provádět a dohlížet na třídění odpadů dle pokynůodpadového hospodáře

§ MISTR – Člen požární hlídky – vykonávápovinnosti člena požární hlídky následovně:

§ Dohlížet na dodržování předpisů o požárníochraně a požárních řádů na pracovištích.

§ Po skončení pracovní činnosti směny zkontrolovatpožární bezpečnost na pracovištích (překontrolovat možné iniciační zdroje)

§ Znát způsob součinnosti s jednotkami požárníochrany.

§ Zúčastňovat se odborné přípravy v předepsanémrozsahu minimálně 1x ročně.

§ Znát pracoviště a činnosti se zvýšeným požárnímnebezpečím.

§ Znát rozmístění a způsob použití přenosnýchhasicích přístrojů a dalších hasebních prostředků a kontrolovat jejichpřipravenost.

§ Znát obsah požárního řádu pracoviště a požárníchpoplachových směrnic.

§ Dohlížet, aby nebyly zataraseny přístupy kpřenosným hasicím přístrojům, hydrantům, hlavním uzávěrům a vypínačům,ovladačům SHZ a hlásičům požáru.

§ Dbát na to, aby byly vždy volné únikové cesty(odklidit z únikové cesty palety, materiál apod.).

§ Dohlížet, aby pracoviště byla označenapříslušnými výstražnými a bezpečnostními značkami.

§ Znát způsob vyhlášení poplachu a přivolánípomoci.

§ Znát způsob a místo evakuace osob a majetku.

Požadavky

Spolehlivost
Vůdčí schopnosti
Organizační schopnosti
Samostatnost
Pečlivost
Praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme

klidné prostředí
příjemný kolektiv
benefity (dotovaná strava, vstupenky, permanentky, apod)

Poptávkový formulář

Máte zájem o tuto pozici? Vyplňte formulář níže a my vás budeme kontaktovat.

Pole označená symbolem * jsou povinná

Aktuality

  1. 10.11.2020

    Kancelář uzavřena 17.11.2020

    Dne 17.11.2020 ve státní svátek je naše kancelář uzavřena.

  2. 22.10.2020

    Ve svátek 28.10.2020 je kancelář uzavřena

    Dne 28.10.2020 je z důvodu státního svátku kancelář uzavřena!

  3. 20.10.2020

    Přecházíme na bezhotovostní výplaty!!!

    V současné situaci jsme nuceni uzavřít pokladnu hotovostních výplat a přecházíme postupně na bezhotovostní výplaty!
    Ti, co nám stále ještě nedodali bankovní účet, na který bychom jim...

  4. 21.8.2020

    Mnoho nových volných míst

  5. 1.7.2020

    Máte exekuci? Od 1.7.2020 Vám exekutor "sebere" míň!

    Od 1.7.2020 došlo k navýšení nezabavitelné částky pro jednotlivce a vyživované osoby.
    Nezabavitelná částka na jednotlivce se zvýšila z 6.908,- Kč na 7.772,- Kč

    Nezabavitelná...

  6. 18.6.2020

    Nabídka volných míst se nám pomalu rozšiřuje!

    Po dlouhé pauze se nám konečně začala nabídka volných míst opět rozšiřovat.

    Nabízíme jednodenní brigády, týdenní brigády i práci na hlavní pracovní poměr (s týdenními zálohami).

Vstup pro klienty

Jsme členy

APA